Pakuovy ďáblické hrátky s lampiony

| Orientační závod |Jana Kosťová

Ve středu 4.6. jsme měli možnost opět vyrazit objevovat skryté záludnosti pražských lesoparků – tentokrát Ďáblického háje.

TempO je jednodušší na stavbu, navíc se v něm dá vymyslet plno zajímavých chytáků. A tak se mu čeští stavitelé věnují víc a víc. Byla jsem překvapená, jak hezky v Ďáblickém háji je a ještě víc, jaké terénní útvary tenhle les skrývá. Pro trail nebo TempO jako dělané.

Pavel Kurfürst  (Pakuo) závody postavil opět hravě. Je znát, že ho baví vymýšlet zajímavé úkoly a snaží se nás pravidelně nachytat. Někdo to vyjde, někdy ne. Závody byly stavěné paralelně s běžeckými závody Pražského poháru žactva a tedy „bohužel“ ve středu, což mělo vliv na účast nejen některých našich členů. O to víc jsem byla ráda, když se na startu objevili Jarka Mrtková s Mirkem Špidlenem (Dvůr Králové a Tanvald), nebo náš novopečený člen Petr Horský z Pardubic. Všichni to otočili jen kvůli závodům, čehož si nesmírně vážím.  Kromě nich byli na startu z řad SKV už jen Bohouš Hůlka a moje maličkost. Přesto byla startovní listina pestrá a početná a to vč. juniorů (děti a mládež do 20 let), kterých se na startu objevilo 14. V kategorii open nás závodilo 27. Celkově myslím velmi vydařené závody!