O víkendu 16-17. 6. 2018 jsme se vypravili s trailisty do Orlických hor. V sobotu dopoledne nás čekalo MČR štafet ve Slatině nad Zdobnicí. Sobotní odpoledne a neděle pak byly pod taktovkou Tomáše Leštínského, který si pro nás v Přepychách a Sedloňově připravil dvě klasické trati trail-o.

Čtěte více

V pátek 8.6. se naše SKVělá outdoorová parta sešla i se svými rodinkami na břehu Vltavy v kempu U Fíka. Vzhledem k tomu, že nám v kempu poskytli k přenocování teepe, téma naší výpravy bylo předem dané: Indiáni na Vltavě.

Čtěte více

Po třech letech se finálové klání o titul mistra České pošty Extraligy vozíčkářů vrátilo zpět do Prahy. Mezi šestici nejlepších týmů se probojoval i náš tým SKV Praha ComAp Team, který v základní části obsadil druhé místo, a automaticky tak postoupil do semifinálových bojů.

Čtěte více

 

Letošní Mistrovství Evropy v Trail Orienteeringu 2018, které hostilo sousední Slovensko, bylo pro naše členy opravdu vydařené. V závodě štafet nedali Hanka Doležalová, Pavel Dudík a Jana Kosťová soupeřům šanci a vybojovali zlaté medaile. Jana navíc získala v individuálním závodě další, stříbrnou medaili.

Čtěte více