První Jarní Zero v Čechách pod Kosířem

| Orientační závod |J. Mrtková, foto: P. Dudík, M. Lučná

Nádherný den 31. 3., lepší nemohli pořadatelé a stavitelé trati objednat. Účastníků bylo dost, přes dvacet přihlášených z Čech, Moravy i Slovenska. Kvalita závodníků byla vysoká, majitelé různě zbarvených medailí z trailových MS, ME, Evropského poháru.

dav

Terén (cyklostezka) byl i pro vozíčkáře dost dobrý, a i tak na trati fungovalo několik orienťáků z předchozího  klasického orientačního závodu jako případní pomocníci „do“ i „z“ prudších úseků našeho dvoukilometrového klasického TrailO závodu, který je započítánán do Českého poháru 2019.

Vyhlášen byl závod juniorů v kategorii A, Open a Para v kategorii Elite.

Jsem pyšná, že jsem v Elite, ale moje výsledky ani tentokrát nic moc.

Z výsledkové listiny se dá ovšem vyčíst, že i ti hodně dobří nebyli úplně spokojeni, závod to byl náročný. Medailová umístění v kategorii „vozíčkářů“ obsadili Bohouš Hůlka, Jana Kosťová a Milan Lučný, všichni SKV Praha.