Bára a Eva – spojenkyně na konci světa
| Spojenec |
Naší cestě jsme ale chtěly dát navíc charitativní přesah dvěma projekty. Tím prvním jsou samozřejmě „Spojenci“ a druhým jsou „Srdcaři na cestách“, kdy díky koupi pohledu lidé přispějí na hendikepované spoluobčany. A pohled jim pošleme my, z naší cesty.“
Být spojencem je prostě fajn. A proč to Báru naplňuje? „Obdivuji lidi, kteří se perou s nepřízní osudu a moc dobře si uvědomuji, jak křehký je život, který se může během jedné sekundy převrátit naruby úplně každému. Proto chci pomáhat, když můžu.“
Báječný nápad! Přejme holkám, ať jim jejich dobročinná pouť krásně rozšíří obzory v mnoha oblastech života!