Proběhl Enersys Cup v Modřanech

| Stolní tenis |Pavel Fiala

Dne 11.9.2010 proběhl v Praze 4 – Modřanech turnaj ve stolním tenise v rámci Českého poháru.

Letošní ročník byl již třetím, kdy se hrálo o putovní pohár Enersysu. Při neúčasti našeho nejlepšího hráče (Franty Glazara) se ve skupině A nejvýše umístil náš Jan Mrázek (páté místo). Potvrdil tak svou pozici mezi těmi nejlepšími, ze kterých tentokrát chyběli tři hráči. Ve skupině B se na prvním a třetím místě umístili naši členové. Všem účastníkům patří uznání za předvedené výkony a těšíme se na příští ročník.

O občerstvení závodníků se jako již tradičně starala Romana Krejčí. Obědy dodala firma KFC, která nám poskytla výhodnou cenu. Úvod turnaje byl trošičku opožděn kvůli menším zmatkům při losování základních skupin. Muselo být provedeno přelosování. Pak již vše běželo bez větších problémů.  Poděkování také náleží p. Linertovi který tentokrát nemohl být přítomen, a jeho zástupci z oddílu Slavoj Modřany, který poskytl stoly, a také sběračům z tohoto oddílu. Dále všem, kdo se podíleli na organizaci a chodu, stejně jako sběračům, kteří si vedli velmi dobře.