Vystoupení na Plese studia Fitdanceart

| Tanec | Martina Henrichová, foto: Olga Benešová, archiv studia Fitdanceart

V sobotu 4. února se v plzeňském kulturním domě Peklo konal tradiční Ples studia Fitdanceart.

Večerem provázel Jirka Pelnář v doprovodu kapely Handa Banda. V průběhu večera představili svá vystoupení lektoři studia Fitdanceart společně s kurzisty. Program byl tak nabitý, že diváci téměř neměli čas si vydechnout. Studio Fitdanceart postupně ve čtyřech tanečních blocích ukázalo nejrozmanitější taneční styly – modernu, muzikál, street dance, orient, latinu, flamenco, pole dance a další. Jako host vystoupila skupina orientálního tance Daima Dancers, akrobatické uskupení Five Fellas a nechyběl ani taneční oddíl SKV Praha. Ten předvedl své zcela nové scénické vystoupení Tanec s ďáblem.

Součástí večera byl charitativní projekt, jehož výtěžek putoval na neonatologické oddělení FN Plzeň. Nechyběla ani bohatá tombola, kde hosté mimo jiné mohli vyhrát tanec se známými osobnostmi – např. hokejistou Ryanem Hollwegem, hercem Zdeňkem Rohlíčkem či operním pěvcem Miroslavem Bartošem.

Jeden z nejkrásnějších plesů sezóny opět předčil moje očekávání – vystoupení byla úžasná, atmosféra skvělá a organizace jako vždy bezchybná. Děkujeme, že jsme se mohli zúčastnit této velkolepé show a už teď se těšíme na další ročník.