Tančíme pro hendikepované

| Tanec | M.Henrichová, foto: Image Pro – T. Němečková, A. Havlovic

Velkolepá taneční show na podporu tanečního oddílu SKV Praha se konala v neděli 24. 6. 2018 v Divadle J. K. Tyla v Plzni.

Během dvou představení se předvedli kurzisté Dance Center Petry Parvoničové (DCCP) a řada hostů. Vystoupil zde například Plzeňský Dětský Sbor či plzeňská taneční skupina Dance Expression. Mezi hosty, kteří přijeli akci podpořit, byla i řada známých muzikálových zpěváků - Michaela Nosková, Michaela Gemrotová, Petr Kutheil, Pavel Klimenda, Eliška Ochmanová, Barbora Chybová, Tereza Martinková, Michaela Zemánková a Ilona Vobejda.

První představení od 16h bylo určené hlavně pro dětské taneční kurzy od 3 do 8 let a některé juniorské a dospělé kurzy DCCP. Během hlavního večerního programu, který následoval od 18h, mohli diváci zhlédnout neuvěřitelných 40 tanečních i pěveckých čísel. Mezi nimi se představil i hlavní host večera taneční oddíl Sportovního klubu vozíčkářů Praha se svým nejnovějším vystoupením Freedom. Moderátorem celé akce byl Jirka Pelnář.

Projekt vznikl ve spolupráci s DJKT Plzeň. Organizátorkou celé akce byla Petra Parvoničová, která touto formou dlouhodobě s naším oddílem spolupracuje a již nejednou nás na svých akcích podpořila.

Během celé akce mohli diváci náš oddíl podpořit koupí drobných reklamních předmětů nebo dobrovolným příspěvkem. Významná částka na podporu našeho oddílu se vybrala též jako součást vstupného. Dohromady se vybralo 35 025,-!

Moc děkujeme všem divákům za podporu i skvělou atmosféru, účinkujícím za krásná vystoupení, Divadlu J. K. Tyla za výborné technické zázemí a především Petře Parvoničové, které se podařilo během jednoho dne hned dvakrát naplnit celé divadlo! Moc si vážíme Petřiny celoživotní práce a toho, že své umění nejen předává dál, ale že jeho prostřednictvím rozdává radost a pomáhá ostatním!