V Mohelnici těsně pod stupni vítězů

| Stolní tenis | Pavel Fiala, ilustrační foto: B. Hůlka

V sobotu 28. 4. se konal v Mohelnici turnaj ve stolním tenise vozíčkářů v rámci českého poháru. Celkem přijelo 40 hráčů z celé ČR a také čtyři ze Srbska. Srbští hráči byli podle výkonnosti zařazení do A a B třídy. Nejpočetnější A třída tak měla 18 hráčů, B třída 15 a C 9.

 

Za pražský SKV ve třídě A nastoupili Honza a Milan. Lépe dopadl Honza, který v redukovaném pořadí, kam se nezapočítávají zahraniční účastníci, obsadil 4. místo. To ukazuje Honzovu stoupající formu. Výborné umístění zaznamenal i Milan, který vzhledem ke svému hendikepu obsadil 10. místo.

Třídu vyhrál B. Trávníček /Brno/ před J. Suchánek /Liberec/ a M. Čiličem /Srbsko/.

Ve třídě B soutěžil tentokrát pouze Aleš. Čtvrtým místem potvrdil své kvality i to, že v této třídě bude letos opět patřit k adeptů na postup do Áčka. Vítězství si z Mohelnice v této třídě odvezl M. Zvolánek /Ostrava/ a druhý skončil V. Procházka /Brno/ a třetí B. Ribka /Ostrava/.

Do třídy C nepřijeli z Prahy žádní zástupci, což je škoda, protože se opět hrálo o dost bodů. Na soupisce totiž bylo pouze devět hráčů.

První tři místa tak obsadili opět hráči Ostravy a dokonce ve stejném pořadí v jakém skončili v Hodoníně. První J. Antonín, druhá B. Mentznerová a třetí A. Hora.