Orientační závod Slovanská epopej

| Orientační závod | Milan Lučný

Teprve druhý letošní domácí závod v Trail-O disciplínách se uskutečnil pro nás na zajímavém místě, v Jizerských horách v okolí Hrabětic, a to o víkendu 24. - 25. června 2017. Název této Trail-O akce byl Slovanská epopej, protože se závodilo v okolí rozhledny Slovanka. V sobotu byl na programu klasický Trail-O, v neděli pak TempO.

Počasí vyšlo skvěle, takže jsme se mohli plně soustředit jen na závody. Lenka a Libor Forstovi pro nás však připravili velmi těžké kontroly se spoustou kamenitých a dalších zapeklitých terénních útvarů. Výsledky pro naši kategorii „para“ tentokrát nedopadly moc dobře, nejméně chyb měla tradičně Jana, ale i tak s osmi chybami se s dobrým umístěním moc nepočítá. Snad to byla jen výjimka a začátkem července se našim oddílovým reprezentantům Janě a Mirkovi bude v Litvě dařit lépe, budeme držet pěsti.

Za náš oddíl se Slovanské epopeje zúčastnili jen čtyři závodníci: Jana, Milan, Jarka a Mirek. Tak snad nás bude příště víc. Děkujeme také manželům Forstovým za postavení tratí a těšíme se na další klání.

Děkujeme MČ Praha 10, která podpořila účast našich členů na této akci.