Seakajaky na Dalešické přehradě 2017

| Outdoor | J. Turošík, foto: G. Knapová, P. Kubal, Dohnal

Ve dnech 16.-18. června jsme vyrazili na Dalešickou přehradu, kde se po roce opět konalo seakajakové setkání.

Osobne som sa zúčastnil splavovania na Dalešickéj priehrade v Sobotu, V Piatok poobede som prišiel do rezervácie. Čakali ma úžstný asisitenti, ktorý mi hneď postavili stan. Večer sme grilovali a a spievali na hudbe. Následne ráno sme išli na kajaky. Nalodili sme sa a vyrazili na priehradu. Nebola to žiadná sranda. Kajak je dosť labilný a lahko sa prevráti. Prešli sme do polovice priehrady a vrátili sa. Následne sme si niečo ugrilovali a ja som išiel spať na chvilu do stanu. Večer bola opať super atmosféra, grilovanie, hudba. Ráno v Nedelu bola možnosť ís´t ešte na kajaky, ale v zhladom na to, že som mal dlhú cestu pred sebou, rozhodol som sa ist na Slovensko.

Poděkování od Míši Krunclové:

Vedoucí outdoorového oddílu Míša nesmírně děkuje za zprostředkování krásných vodních zážitků našim členům. Veliké díky patří všem, kteří se na této úžasné akci podíleli: 

Díky Jurovi Staňkovi http://www.tsuga-seakayak.cz, vodacinapajedla.com a Standovi Klokočníkovi http://www.triena.cz za nezištné zapůjčení lodí a hlavně všem přítomným mořským kajakářům z celé republiky za přítomnost a pomoc na vodě i na souši. Bez podpory MČ Praha 10 by se akce také nemohla uskutečnit - děkujeme.

Rovněž veliké díky všem z Autokempu Wilsonka www.wilsonka.cz za perfektní přístup a velkou ochotu.

A samozřejmě díky díky díky všem asistentům.