Florbalový oddíl ladil formu před play off

| Florbal | Dominika Horáková

V krásném prostředí Dvora Perlová voda proběhlo soustředění florbalového oddílu SKV Praha ComAp Team před letošním play off, které se po čtyřleté pauze odehraje ve dnech 25.–27. 5. 2017 v Ostravě. Do bojů o historicky nejlepší umístění nastupuje náš tým z druhého místa, a vyhne se tak čtvrtfinálovým soubojům.

Kromě několika tréninkových jednotek, které proběhly během sobotního a nedělního dne v prostorách haly TJ Sokol Libochovice, finišovala i příprava a obnova sportovních vozíků všech členů týmu. Tým se taktéž takticky připravoval na semifinálového soupeře, který vzejde ze čtvrtfinálových bojů. V minulém týdnu navíc tým zároveň přebral nový sportovní vozík pro Jana Rajznovera, který mu vyrobila českobudějovická firma Ultina, a na němž se premiérově představí právě na ostravském play off. Pod vedením trenéra Vladimíra Maříka proběhla v sobotu odpoledne také suchá příprava rozborem florbalových videí.

Do bojů o nejlepší umístění nastoupí SKV Praha ComAp Team v prvním semifinálovém utkání v pátek 26. 5. 2017 od 10:30 ve sportovní hale Sareza. Rádi bychom touto cestou poděkovali Dvoru Perlová voda za ubytování a vynikající servis po celou dobu našeho soustředění a také za možnost využití sportovní haly TJ Sokol Libochovice. Pevně věříme, že síly nabyté o tomto víkendu zužitkujeme v průběhu finálových klání v Ostravě.