Zveme na Staropramen Festivaly bez zábran

| Pozvánky Společné | Tomáš Kratochvíl

Jsme součástí Festivalů bez zábran firmy Staropramen. Společně šíříme myšlenku aktivního života. Bezpečně a bez úrazu. Tentokrát nás najdete od 5. do 8. července 2018 na výroční akci 115 let Harley-Davidson Motor Company na Výstavišti v Holešovicích.

Projekt Staropramen Festivaly bez zábran letos vstupuje do své již 5., tedy půlkulaté, sezóny. A slavit budeme ve velkém stylu na akci Harley-Davidson na Výstavišti v Holešovicích. Harley-Davidson Motor Company totiž slaví 115. výročí a český Harley-Davidson Club Prague výročí 90. Náš klub bude na této akci prezentovat sport vozíčkářů.

V termínu od 5. do 8. července 2018 se můžete těšit na tisíce motocyklů všech velikostí a výkonností, bohatý program se soutěžemi, exhibicemi a show, výstavy z historie strojů Harley-Davidson, spanilé jízdy nebo koncerty desítek interpretů včetně The Hives, Marpa, Black Rosie, Modern Earl, Asphalt Horsemen, Pipes and Pints a mnohých dalších.  

A my budeme s projektem Staropramen Festivaly bez zábran u toho! Vedle bezbariérového areálu, vyvýšené plošiny pro lepší výhled na hlavní pódium, vybudujeme odpočinkovou zónu pro vozíčkáře i jejich doprovod. Pavilon poskytne místo pro odpočinek a možnost osvěžení.

Vyladěný, vyvážený a skvěle ošetřený bude nejen areál, ale také portfolio Staropramen na čepu. Pro držitele průkazu ZTP/P i doprovod nabízíme vstup zcela zdarma. Chcete se k oslavám přidat? Stačí se do 20. června 2018 registrovat na webu festivalybezzabran.cz nebo prostřednictvím emailu na info@festivalybezzabran.cz.