X-Mas Dance Show 2017

| Společné | Bohuslav Hůlka

ATS Domino je taneční klub, jehož součástí jsou taneční soutěžní týmy, taneční kurzy při školách a školkách, a to všchno znamená množství dětí, které se radují z pohybu a které umí svým tancem přinášet radost i ostatním.

X-mass party ATS Domino 2017

Zaplněné hlediště haly Slavia v pražských Vršovicích přišlo 17. 12. 2017 fandit vystoupením desítek týmů, které trénují na patnácti místech především na jihovýchodě Prahy.

Letošní vánoční party byla ale něčím výjimečná - vedení tanečního studia se rozhodlo dát vánoční dárek našemu klubu! Do publika jsme poslali kasičku se sázkou, zda se vybere více než 5 tis. Kč. Pokud ano, ATS Domino pošle také 5 tis. Kč. A to na náš projekt Tréninky stolního tenisu vozíčkářů.

V této sbírce máme navíc velikou šanci být ještě podpořeni bankou ČSOB, a. s., která by nám mohla přidat ještě až 50 tis. Kč. Každá koruna, kterou nám diváci věnovali, bude tak vlastně násobena téměř dvakrát!

Radost z vystoupení byla také násobena radostí z dobrého skutku. Díky skvěle moderujícímu Petru Jančaříkovi, díky závěrečné "pařbě" se skupinou Maxíci celá akce probíhala i končila v uvolněné atmosféře.

Moc děkujeme AT Studio Domino, z. s. za podporu, jmenovitě především Ivě Bičišťové a Veronice Růžičkové, díky nimž se podařilo naplnit naši kasičku tak, jak ještě nikdy v minulosti. A kolik že se nakonec vybralo? Neuvěřitelných 31.349,- Kč! (Peníze by měly být vidět na účtu projektu zhruba do středy.)

A na závěr bych si dovolil ještě osobní prohlášení: Všichni mí žáci, které jsem viděl v neděli tancovat, mají při mých hodinách informatiky malé, ale o to významnější plus.