V Plzni se běželo pro neziskovky

| Společné | Michaela Krunclová

V pátek 16. června jsme vyrazili do Plzně na 10. charitativní běh Plzní, který pořádala organizace Rozběháme Česko. Každý, kdo se registroval k běhu, přispěl na nás a dalších 8 neziskových organizací, které se akce účastnily.

Pátek 16. června v Plzni patřil jubilejnímu 10. charitativnímu běhu Plzní. I když nedaleko hrály Tři sestry, na běhu se sešla pořádná skupina nadšenců, kteří se rozhodli svým během podpořit neziskové organizace. Bylo pozváno celkem 9 neziskových organizací, pro které se v rámci Rozběháme Česko v minulosti běželo. Letos se pro všechny dohromady běželo znovu. Trasa byla naplánovaná na 5 km, začínalo se v osm večer v Borském parku.

My byli mezi pozvanými neziskovkami, a tak se za nás na akci vypravily naše vedoucí oddílu Marťa a vedoucí outdooru a lyžování Míša. Přidali se i Tom, Káťa a děti.

Děkujeme běžcům za to, že se akce zúčastnili a podpořili nás. Celkem se vybralo 27.428 Kč, po rozdělení mezi jednotlivé neziskovky jsme tedy získali 3.047 Kč. Děkujeme organizátorům za skvěle zorganizovanou akci, která má smysl.