Máte účet u České spořitelny?

| Společné | Veronika Skalecká

Nový způsob, jak nás podpořit, je určen pro ty, kteří mají účet u České spořitelny, chytrý telefon a platí alespoň občas platební kartou. Aplikace České spořitelny Melinda nabízí jednoduchý způsob, jak přispívat potřebným.

Podpora pro SKV Praha

S aplikací Melinda můžete v současné chvíli podpořit náš projekt Asistence vozíčkářům v lanovém centru. Lanové centrum nabízí vozíčkářům sportovní zážitek a jeden ze způsobů, jak na vozíku překonávat překážky a užívat si života. V lanovém centrum by se však vozíčkáři neobešli bez asistence – právě na tu můžete přispívat s aplikací Melinda. Později se budeme produktu Melinda účastnit také dalšími projekty.

Jak Melinda funguje?

Aplikaci Melinda si stáhnete do svého telefonu, všechna nastavení ohledně příspěvků jsou pak zcela Vaší volbou. Vybrat si můžete, na které dobročinné projekty budete přispívat i výši svých příspěvků, resp. míru zaokrouhlení plateb kartou i měsíční limit štědrosti.

Míra zaokrouhlení znamená, že při nastavení na celé desetikoruny, bude při platbě kartou částka 98 Kč při zaokrouhlena na 100 Kč. Dvě koruny tedy poputují na dobročinný projekt. Limit slouží k tomu, abyste měli pod kontrolou, v jaké maximální výši chcete měsíčně přispívat (třeba 100 korun). Darovat je však možné i jednorázově.

Ke zprovoznění aplikace Melinda je také zapotřebí mít aktivovanou službu Internetbanking – při prvním přihlášení do aplikace Melinda zadáváte své klientské číslo a heslo pro internetové bankovnictví.

Zní to složitě? Možná na první pohled, ale celá aplikace je velmi jednoduchá a nabízí skvělý způsob, jak pomáhat.

Více o aplikaci Melinda se dozvíte a aplikaci si stáhnete zde: Aplikace Melinda a možnost stažení

Aktuální projekty najdete zde: Aktuální projekty v aplikaci Melinda